Paravan Sepereratörleri

PARAVAN SEPERATÖRLERİ

Camilerde kullanım alanlarını bölmek amacıyla kullanılan paravan seperatörler, cami mimarisi için önemli kabul edilen ögelerden birisidir ve olmazsa olmazdır.

Ahşap Sanat pek çok kişiyi bünyesinde bulunduran ve hemen her gün pek çok kişinin ibadet etmesini sağlayan bu yapılarda kullanılan malzemenin kaliteli ve dayanıklı olması gerektiğinin bilinciyle kaliteli ve işçiliği kuvvetli paravan seperatör üretimi yapar. Kullanılan malzemenin kalitesinden, üretilen ürünün özelliklerine değin her bir ayrıntıyı inceler ve sonucunda eşsiz ürünler çıkarır.

Göze ve ruha, içsel huzura hitap eden bu yapılarda dayanıksız, kötü gözüken işlevsel özelliklerden yoksun mobilyalara alternatif olarak hizmet vermeye başlayan ve işindeki başarısıyla bilinen Ahşap Sanat, camilerimiz için en uygun paravanları üreterek sektörde belirgin bir fark yaratır.

Paravan Seperatör Nedir?

Paravan seperatör, kullanım alanları olarak incelendiğinde ev içi bölümleri ayırmaktan tutun da istenmeyen yerlerin görüntüsünü flulaştırma durumuna kadar geniş bir açıda kullanım imkanı yaratmaktadır. Kimi zaman yalnızca dekorasyon ağırlıklı olarak duvarlarda kullanabilen ahşap seperatörler çeşitli modellerle sunulmaktadır.  

Ahşap bölme sistemlerinden biri olarak açıklayabileceğimiz ahşap seperatörler bir diğer adıyla paravan seperatörler çerçeveli ve standart boyutta üretilebildiği gibi istediğiniz ebatta da üretilebilmektedir. Paravan seperatörler, dekorasyon malzemesi olarak birçok alanda kullanılabildiği gibi camilerde de yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Söz konusu bu ahşap paravanlar istenilen ebatlarda ve işçilikle üretilebildiği gibi caminin mimarisiyle uyum yaratacak şekilde de üretilebilmektedir.

Ahşap Sanat ve Paravan Seperatör Üretimi

Camilerde kullanım alanlarını bölmek amacıyla kullanılan Paravan seperatörler dayanıklı olması ve mimari ile bütünleşmesi gerekir. Ahşap bölme sistemlerinden biri olarak açıklayabileceğimiz paravan seperatörler Ahşap Sanat tarafından çerçeveli ve standart boyutta üretilebildiği gibi istediğiniz ebatlarda da üretilebilmektedir. Paravan seperatörleri, istenilen ebatlarda ve işçilikle üretilebildiğimiz gibi caminin mimarisiyle uyum yaratacak şekilde camiye özel olarak da üretiyoruz. Ahşap Sanat olarak ürettiğimiz tüm mobilyalarımızda olduğu gibi ayakkabılık üretiminde de kaliteyi esas alarak hareket ederek üretim gerçekleştiriyoruz.Eğer siz de böyle bir arayış içerisindeyseniz bizlere ulaşabilir ve modellerimizi inceledikten sonra detaylı bilgi için bizimle görüşebilirsiniz.