AHŞAP SANAT- HAKKIMIZDA

Modern ahşap mobilya tasarım ve üretimi konusunda lider ve marka olma yolunda hareket eden Ahşap Sanat Ankara’da kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne siz değerli müşterilerimizin desteğiyle birlikte sektörde önemli bir isim haline gelmiştir.
Ahşap Sanat Cami Mobilyaları faaliyet alanı; Ahşap Mihrap, Ahşap Minber, Ahşap Pencere, Cami Ayakkabılık, Ahşap Cami Kapı, Cami Kitaplık, Cami Lambri, Cami Mahvil Korkuluk, Cami Merdiven Modelleri, Müezzinlik Modelleri, Paravan Sepereratörleri, Cami Tavan Göbekleri, Cami Vaaz Kürsi Modelleridir.

Ahşap Sanat, cami mobilyalarında işçilik ve kalitenin çok önemli olduğunun bilincindedir. Pek çok kişiyi bünyesinde bulunduran ve hemen her gün pek çok kişinin ibadet etmesini sağlayan bu yapılarda kullanılan malzemenin kaliteli ve dayanıklı olması gerektiğinin bilinciyle üretim yapar. Göze ve ruha, içsel huzura hitap eden bu yapılarda dayanıksız, kötü gözüken işlevsel özelliklerden yoksun mobilyalara alternatif olarak hizmet vermeye başlayan ve işindeki başarısıyla bilinen Ahşap Sanat, hizmet ettiği Camilerin ne derece önemli olduğunun bilincindedir ve buna uygun mobilyalar üretir. Ahşap Sanat olarak Ankara’daki merkezimizde camilerin bölümlemelerine uygun, yine İslam dininin gerekliliklerine ve felsefesine uygun mobilyalar üretiyor ve sizlere sunuyoruz.
Cami Mobilyalarına verdiğimiz hassasiyet ve sizlere sunduğumuz kalite ile her zaman bizim yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz,

Saygılarımızla.

Vizyonumuz:

Dayanıklı ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlıyor, müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için Ahşap Sanat ve yaratıcı ekibiyle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına çaba veriyoruz. Profesyonel tasarım ekibimiz ve müşterilerinden gelen talep ve istekler doğrultusunda en iyi şekilde üretim yapan personelimiz tüm konforu ve estetiği sizlere bir bütün içinde sunar.

Hedeflerimiz:

Ürün yapısı, kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan hizmet politikamızdan şaşmadan, kendimizi daha yüksek yerlere taşımak hedefimizdir.  Yüksek kalitede üretimle ergonomi ve estetiği bir araya getiren Ahşap Sanat olarak Cami mobilyaları alanında kendimizi daha da geliştirmek ve tüm camilerimize kaliteden meydana gelen imzamızı bırakmak.