Ayakkabılık Modelleri

CAMİ AYAKKABILIĞI

Özellikle dini mimaride ahşap işçiliği geniş bir kullanım alanına sahiptir.  Ahşap Sanat, cami mobilyalarında işçilik ve kalitenin çok önemli olduğunun bilincindedir. Bu nedenle ürettiği cami ayakkabılığı ile ince işçiliğin, kalitenin ve dayanıklılığın izlerini kolaylıkla görebilmenize imkân tanır. Cami ayakkabılığı camilerde oldukça önemli bir kısımdır. Camilerimizde ayakkabı kullanılmaması önemlidir. Bu nedenle ayakkabılar, ayakkabılık içine konulmalı ve orada muhafaza edilmelidir. İbadet yeri olan camilerimizde cami ayakkabılığı yapımında incelik ve titizlik hedefimizdir.

Cami Ayakkabılığı

Cami ayakkabılığı camilerde oldukça önemli bir mobilya olarak kullanılmaktadır. Camilerimizde ayakkabı kullanılmaması önemlidir. Bu nedenle ayakkabılar, ayakkabılık içine konulmalı ve orada muhafaza edilmelidir. İbadet yeri olan camilerimizde cami ayakkabılığı yapımında incelik ve titizlik hedefimizdir. Ayakkabılıkların dayanıklı olması ve mimari ile bütünleşmesi gerekir. İbadet için camiye gelen kişilerin de ayakkabılarını aynı temizlik ve güvenlik ilkeleriyle muhafaza etmesi gerekir. Ahşap Sanat olarak ürettiğimiz tüm mobilyalarımızda olduğu gibi ayakkabılık üretiminde de kaliteyi esas alarak hareket ederek üretim gerçekleştiriyoruz.

Ahşap Sanat ve Cami Ayakkabılığı Üretimi

Ahşap estetik açıdan ele alındığı zaman dekoratif bir malzeme olarak kabul edilir. Her ağacın kendine has, doğal yollarla oluşmuş olan rengi, dokusu, hare yapısı ve kokusu bu düşünceyi destekler. Bir ağacın yapısı ise kesilme şekline göre değişmekte, kullanım süresince daha koyu renklere boyanabilmekte ya da verniklenebilmektedir. Öte yandan açık ya da koyu tonlar da isteğe bağlı olarak verilebilmektedir. Bu nedenle ahşap, işçilik için harika bir malzemedir. Ahşap Sanat, kaliteli işçilikle bütünleşen cami ayakkabılığı üretir.
Ahşap Sanat pek çok kişiyi bünyesinde bulunduran ve hemen her gün pek çok kişinin ibadet etmesini sağlayan bu yapılarda kullanılan malzemenin kaliteli ve dayanıklı olması gerektiğinin bilinciyle ayakkabılık üretimi yapar. Göze ve ruha, içsel huzura hitap eden bu yapılarda dayanıksız, kötü gözüken işlevsel özelliklerden yoksun mobilyalara alternatif olarak hizmet vermeye başlayan ve işindeki başarısıyla bilinen Ahşap Sanat, hizmet ettiği ve üretimini gerçekleştirdiği Camilerde cami ayakkabılığının ne derece önemli olduğunun bilincindedir ve buna uygun mobilyalar üretir.